Game Night

Haziran 12, 2018
   Derslerle, ödevlerle, sınavlarla geçen üç ayın sonunda buraya dönmek gerçekten çok mutluluk verici. Bu dönüşümü de bütün bu finallerden, o yoğunluktan kurtulduktan sonra rahatlamak için izlediğim bir film ile yapmak istedim: Game Night

   İlk fragmanı çıktığında fragmanına da oyuncularına da aşık olup (abartmayı her zaman severim) dört gözle beklediğim bu film çıkalı aslında
baya oldu (Şubat gibi çıktı). Ancak ben yeni zaman bulup izleyebildiğim için biraz utanıyorum kendimden. Bu kadar heyecanla beklediğim bir filme nasıl vakit ayırmam??

   Ama bütün bunları bir kenara bırakırsak, çok güzel bir film olduğundan bahsetmeye başlayabilirim. Gerçekten son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisi. Rachel McAdams (kendisine The Notebook filmini izlediğimden beri tapıyorum) ve Jason Bateman'ın genel olarak başrolde oynadığı bu film tam bir komedi başyapıtı.

   Genel konusuna bakarsak Max (Jason Bateman) ve Annie (Rachel McAdams) çiftinin uzun zamandır haftalık olarak düzenledikleri çiftler için oyun gecesi, Max'in kardeşi Brooks'un sahte haydutlar ve federal ajanların olduğu gizemli bir cinayet oyunu ayarlamasıyla karışır. Tabii ki de bu oyunun sahte değil, gerçek olduğunu Brooks dışındaki kimse anlamaz. Aşırı rekabetçi çiftler ise bu gizemi çözmeye çalıştıkça işin göründüğü gibi olmadığını ve başlarından büyük bir işe bulaştıklarını anlarlar.

   Filmin adına uygun olması için genel şehir çekimleri sanki bir oyuncak, maket üzerinden çekim yapılıyormuş gibi. Film boyunca sizi bir heyecanlandıran bir güldüren bu filmi ben gerçekten çok beğenerek ve çok eğlenerek izledim.

   Fragmanını buraya burakıyorum. Umarım hepinizin beğenerek izleyeceği bir film olur. Yorumlarınızı bekliyorum ^-^Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.