Mektup Arkadaşı #6

Sevgili arkadaşım,

Başıma onca şey geldi ki? Sana anlatmaya hangisinden başlasam karar veremiyorum. Ama endişelenme hemen. Kötü şeyler değil bunlar. Aslında kötü şeyler de oldu, hayat bu sonuçta. Ama üzerinden bir sürü zman geçti, ve ben artık İYİYİM. Hem de hiç olmadığım kadar. 

Son aylarda canımın sıkılacak zamanı bulmasının lüks olduğu bir dönem geçirdim. O kadar yoğundum ki en son ne zaman kendime baktım hatırlamıyorum bile. Bu yoğunluğun başlıca sebebi tabii ki de DERSLER. Hayatımızın olmazsa olmazı. Şu zamanlar için hayatımın odak noktası.

İyi bir gün olmasını istiyorsan, bugün iyi bir gün olmak için iyi bir gün...

İnternette dolanırken karşıma bir sürü şey çıkıyor. ÇOK NORMAL. Yukarıda yazdığım gibi güzel sözler çıkınca hemen not alıyorum bir kenara. Arada açıp okuyorum onları, bana moral veriyorlar.

Bugün çok atladım konudan konuya farkındayım. Ama içimde bir enerji var. Duramıyorum yerimde. O kadar çok şey yapmak istiyorum ki. Ama aynı zamanda da kapana kısılmış gibiyim. Kısacası bulunduğum yerden çıkmak istiyorum. Ama onun dışında inanılmaz mutlu hissediyorum kendimi, hafiflemiş. Sanki ayağım yerden kesilmiş gibi.


Kendimi balon gibi hissediyorum desem daha doğru olur sanki. Her an patlayabilecekmiş gibi, ama dıştan bakınca da huzur içinde rahatça uçabilecekmiş gibi...

Kendine iyi bak canım arkadaşım. Arayı bir dahaki sefere bu kadar açmayalım. Balonuz hepimiz, ömrümüzü bilemeyiz..

6 yorum:

 1. Çok içten ve samimi bir post olmuş :) Bazı zamanlar hepimiz kendimizi balon gibi hissediyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Bu seriyi yazarken gerçekten bir arkadaşıma yazar gibi yazıyorum

   Sil
 2. heeey iyisin di miiiii tatildesin herhalde şimdi evdeee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyiyim iyiyiiim :) Ama evde değilim okuldayım hala maalesef :(

   Sil
 3. son cümle harikaydı. yüreğine sağlık..

  YanıtlaSil
 4. Ne güzel bir iç döküş :)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.