Hakkımda

Temmuz 20, 2018
   "Hayatta bazıları müzisyen, bazıları ise seyirci olur. İşte ben o seyircilerden birisiyim hala. Hayatı izliyorum, izliyorum ve yazıyorum."

   Blog yazmaya 2016 yılının haziran ayında başladım. O tarihten önce blog yazma deneyimim oldu ancak sadece deneyim olarak bırakmayı tercih ediyorum o dönemi.

   Blog yazmayı hayatta yaptığım birçok şeyden daha çok seviyorum. Beni rahatlatan, sorgulamadan dinleyen tek yer burası. İçimden ne gelirse yazabileceğim, belki de hiçbir sorumluluk almadan yazabileceğim tek yer.

   Kendimi bildim bileli yazı yazarım. Defterlere, bilgisayara, boş sayfalara. Yazma isteğim nerede gelirse etrafımda ne varsa oraya yazarım. Kendim için yazarım. Beynimi dinlendirmek için, kimseye söyleyemediklerimi söylemek, haykıramadıklarımı haykırmak için yazarım. Kimseye açıklama yapmadan sadece ben olabildiğim tek yer burası. Çok şey borçluyum bloga.

Konuk yazarlık için lütfen tıklayın.

Herhangi bir öneri, şikayetin varsa, ya da sadece merhaba bile demek istersen bana ulaşmak için bu formu doldurabilirsin, ya da sayfanın sağ tarafında bulunan sosyal medya hesaplarından bana ulaşabilirsin :)


Bloguma gelip yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Hikayelerimi, düşüncelerimi, bazen de şiirlerimi paylaştığım bu blog benim sığınak bölgem sayılır. Umarım beğenmişsinizdir. Bana ulaşmak için sayfanın sağ tarafında her türlü yol mevcut. Bütün öneri ve eleştirilere açık olduğumu söyleyerek yorumlarınızı bekliyorum ^-^

2 yorum:

  1. Gayet güzel anlatmışsın. Ama seni daha çok okumam gerek. Bu gece bir paylaşımını daha okuyacağım. Sonra diğer blogları dolaşacağım. Yazmaktan zevk alman çok güzel. Devam diyorum :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.